دسته‌بندی

دسته‌ بندی نشده

د

مسابقات داخلی شیردختران باشگاه ستارگان

این مسابقات که در قالب ۴ تیم آغاز شد و هر تیم شامل ۷ بازیکن مینی نونهال به همراه دو سرپرست از نوجوانان هست.
این تیمها به نام های (ستاره های آسمانی)(ستارگان)(قهرمانان)(پیشگامان) میباشند و از ۰۹/۲۹ آغاز شد و هفته اول بهمن ماه به پایان میرسد.

برنامه زمان بندی شده تمرینات ژیمیناستیک و سمینار زبان انگلیسی

بدینوسیله اطلاع رسانی میشود طبق برنامه زیر در تمام کلاس ها تمرینات ژیمیناستیک برگزار میشود.   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ _ شنبه  (سالن شهید طالبی – خیابان آل محمد – ساعت ۱۷ الی ۲۰ در دوسانس ) ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ _یکشنبه  (سالن شهید طالبی – خیابان آل محمد – ۱۷ الی ۲۰ در دوسانس ) ۱۳۹۷/۰۴/۱۹۰_سه شنبه ( سالن شهیدچمران – خیابان محمدطاهر – ۱۵ الی ۱۹:۳۰ در سه سانس) ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ _ چهرشنبه (...

آقای خاوند،مبارکتان باشد💐💐💐💐💐

ازدواج تنها پیوند زمینی است که در آسمانها بسته می شود
ازدواج جناب آقای حسین خاوند مدیر ثبت نام باشگاه ستارگان را خدمت ایشان تبریک عرض مینماییم وآرزوی سالها زندگی سالم و شاد از خدای منان مطلبیم.
پیوند زیبایتان مبارک
 

نونهالان ستارگان در تمرینات استان

بنا به اطلاع دادن هیئت والیبال استان اصفهان بازیکنان امیررضاآزادمنش ، عرفان تأخیری و عبدالله بیگی فردا موظف میباشند فردا جمعه مورخ ۲۰ اردیبهشت ۹۷ رأس ساعت ۱۴ در سالن ورزشی صفوی پور واقع در بلوار کشاورزی حضوربهم رسانند.
 
تمری

برگزاری تایم تفریح دراستخرهای آفتاب و پردیسان

برگزاری تایم تفریح دراستخرهای آفتاب و پردیسان   باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان در نظر دارد جهت شادی و تفریح ، ورزش آموان علاقه مند را به استخرهای آفتاب و پردیسان ببرند.لذا از ورزش آموزان متقاضی خواهشمندیم با پرداخت مبلغ۳۰۰۰ تومان ( ۸۰% الباقی هزینه استخر توسط باشگاه تأمین میشود) به مسئولین ثبت نام خانم عبدی نیا(بانوان) وآقای خاوند(آقایان) کارت استخر خود را دریافت نمایند،لازم به ذکر میباشد آوردن...

گر به خودت بنگری باید بیایی ، به ما ننگر که از بدیمان عقب می افتد زمان فرج😍😍

باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان این عید فرخنده را تبریک عرض میکند.
قدم ‌هایت بوسه‌گاه چشم‌هایمان ای گل نرگس
جشن میلادت کاش به ضیافت ظهور می‌پیوست
میلاد نرگس پنهان گرامی باد
@setareganosf
 

ماده غذایی مخصوص ورزشکاران حرفه‌ای

۱۰ ماده غذایی مخصوص ورزشکاران حرفه‌ای
اهل ورزش و فعالیت بدنی هستید یعنی نامتان بین هرکول‌ها جا دارد معنی‌اش این است که باید کمی بیشتر به خورد و خوراکتان برسید.
اگر ورزشکار حرفه‌ای هستید بدون شک مربی‌تان موارد تغذیه‌ای را به شما گوشزد می‌کند و خودتان به خوبی می‌دانید که چه باید بخورید؛ اما ما هم در این مطلب سعی داریم با مروری بر این مواد غذایی تاکید بیشتری روی اهمیت تغذیه‌تان داشته باشیم.

ستارگان هوشمند تر از همیشه شد !

رامین رضایی طراح و توسعه دهنده وب سایت و اپ اندروید ستارگان با فرا رسیدن سال جدید و همینطور فصل بهار ورژن های قدیمی سایت و اپ اندروید را تغییر داد و امروز ۹ فروردین ماه ۹۷ از نسخه جدید سایت و اپ رو نمایی کرد . در ورژن های جدید با توجه به در خواست باشگاه تغیرات زیادی اعمال شده و سعی شده که تمام فعالیت های باشگاه در طی یک محور و به صورت کاملا هوشمند انجام شود که از مهم ترین این هوشمند سازی های...

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها